Grzyby.Grzybnia.pl Grzyby.Grzybnia.pl

GRZYBY

GRZYBNIA

PIECZARKI

BOCZNIAKI

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2020-09-28
USD 3,9083 +0,17%
EUR 4,5497 +0,04%
CHF 4,2160 +0,15%
GBP 5,0121 +0,64%
Wspierane przez Money.pl

USD
wykres waluty USD w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wicej
EUR
wykres waluty EURO w money.pl
Wspierane przez Money.pl

Warning: readfile(https://cw.money.pl/wykres_chf_m_gf.html) [function.readfile]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 502 Bad Gateway in /home/grzybniaeu/ftp/templates/wortal/index.php on line 84
Money.pl - Kliknij po wicej
GBP
wykres waluty GBP w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Dodaj Ogłoszenie
Aby wysłać darmowe ogłoszenie prosimy wypełnić wszystkie rubryki *
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

Zdjęcia prosimy przesyłać na email: biuro@spyra.co.
(maksymalny rozmiar zdjęcia 100kB)

_________________________________________________________________

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń i reklam oraz może odmówić zamieszczenia ogłoszenia, reklamy, insertu, jeśli ich treść lub forma pozostają w sprzeczności z prawem, linią programową i charakterem strony oraz ogólnymi zasadami publikacji ogłoszeń i reklam.

_________________________________________________________________

Firma SPYRA Szymon Spyra, 43-229 Ćwiklice, ul. Kombatantów 103E, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż: 1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu publikacji ogłoszenia na wortalu grzyby.grzybnia.pl 2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania 3) dane nie będą udostępniane innym podmiotom poza uprawnionymi z mocy prawa 4) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 5) dane kontaktowe niezbędne do nawiązania kontaktu w sprawie ochrony danych osobowych znajdują się na wortalu grzyby.grzybnia.pl w zakładce RODO 6) dane osobowe będą przetwarzane przez okres publikacji ogłoszenia oraz po jego zakończeniu w celach ewidencyjnych 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Polecamy

 

 

 

Pogoda

WORTAL - Grzyby.Grzybnia.pl
DODAJ SWOJĄ FIRMĘ DO BAZY FIRM
Partnerem wortalu jest SPYRA - Laboratorium Grzybni. Copyright © 2004-2018