Grzyby.Grzybnia.pl Grzyby.Grzybnia.pl

GRZYBY

GRZYBNIA

PIECZARKI

BOCZNIAKI

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

USD
wykres waluty USD w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wicej
EUR
wykres waluty EURO w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wicej
CHF
wykres CHF w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wicej
GBP
wykres waluty GBP w money.pl
Wspierane przez Money.pl
BAL PIECZARKARZY 2006 Drukuj Email
21 lutego 2006, autor: Redakcja
Jak co roku, w ekskluzywnej restauracji w Siedlcach odbył się BAL PIECZARKARZY. Organizatorami imprezy była firma UNIKOST produkująca podłoże oraz firma WOKAS produkująca okrywę. Wśród zaproszonych gości można było znaleźć przedstawicieli wszystkich profesji związanych z branżą. Najliczniejszą grupą byli producenci pieczarek, ale nie zabrakło również prezesa SBGU – dr Krystiana Szudygi, z miłą, zawsze uśmiechniętą panią Barbarą Olszakowską.
Image
Główną atrakcją wieczoru była loteria, w której uczestniczyli zaproszeni pieczarkarze. Nagrody sponsorowane były przez krajowe i zagraniczne firmy produkujące oraz importujące grzybnię, producentów podłoża i kopalnie torfu. Do najatrakcyjniejszych nagród należały:
podłoże firmy UNIKOST, BORKOWSKI, WPZ-LEMANY,  MYKOGEN, torf  - WOKAS oraz majowy weekend dla dwóch osób w Krainie Wielkich Jezior, w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach sponsorowany przez LABORATORIUM GRZYBNI – SPYRA. W pozostałych szczęśliwych losach kryły się produkty firm uczestniczących w balu. Imprezę trwającą do białego rana (!) uświetniał - dzięki Spółdzielni Grzybek Łosicki - występ baletu.

foto: Wszystkie nagrody fundowane przez firmę SPYRA-Laboratorium Grzybni wzbogacone były o profesjonalny przyrząd po pomiaru wilgotności
 

Polecamy

 

 

 

 

WORTAL - Grzyby.Grzybnia.pl
DODAJ SWOJĄ FIRMĘ DO BAZY FIRM
Partnerem wortalu jest SPYRA - Laboratorium Grzybni. Copyright © 2004-2018