Grzyby.Grzybnia.pl Grzyby.Grzybnia.pl

GRZYBY

GRZYBNIA

PIECZARKI

BOCZNIAKI

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

USD
wykres waluty USD w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wicej
EUR
wykres waluty EURO w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wicej
CHF
wykres CHF w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Kliknij po wicej
GBP
wykres waluty GBP w money.pl
Wspierane przez Money.pl
święto pieczarki 2005 / atrakcje Drukuj Email
04 maja 2005, autor: Redakcja
ŚWIĘTO PIECZARKI 2005
Marketing
Strategia  Rynku  Grzybów  Uprawnych

Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych w Skierniewicach, Burmistrz Miasta i Gminy w Wielichowie i Centrum Kultury w Wielichowie zapraszają w dniach 03-05 czerwca 2005r. na XI Święto Pieczarki, imprezę skierowaną do producentów grzybów oraz firm produkujących na rzecz branży. Na program Święta złożą się Dni Branżowe, które odbędą się w dniach 03-04 czerwca na terenach wystawowych Centrum Wystawowo-Szkoleniowego w Sielinku oraz festyn, który odbędzie się w dniach 04-05 czerwca na stadionie w Wielichowie.
Polecamy:
- targi, wystawy, pokazy: wstęp wolny; targi czynne w piątek 3 czerwca od godz.: 16,30, w sobotę 4 czerwca od godz.:10,00
-konferencję: w sobotę 4 czerwca; wstęp płatny: 30 zł
-prezentację całego zaplecza produkcyjnego: stelaży, automatyki, klimatyzacji i urządzeń wentylacyjnych, najnowszych technologii stosowanych w uprawie, przechowywaniu i przetwórstwie, środków chemicznej ochrony roślin, wyposażenia pieczarkarni, grzybni, okrywy.

Pieczarkowy program festynowy – stadion w Wielichowie 4- 5 czerwca
Niedziela, to tradycyjnie już uroczysta Msza św. „pieczarkowa” - po raz pierwszy w historii Święta Pieczarki, Msza transmitowana będzie na cały świat przez TV Polonia. Po nabożeństwie, w barwnym korowodzie przejdziemy ulicami Wielichowa na stadion, gdzie nastąpi uroczysta koronacja Królowej i Króla Pieczarkowego A.D. 2005 oraz przekazanie kluczy do pieczarkowego miasta. Na festynie będzie nas bawić Kapela Braci Pieczarków, zespół No To Co i Dwie Korony, a w rytmach tanecznych Orkiestra Zbigniewa Pawlaka. Zobaczymy także najlepszą polską grupę break dance, mistrzów świata w sumo a także wiele innych atrakcji, mnóstwo konkursów pieczarkowych m.in.: na największą wyhodowaną pieczarkę, na hasło pieczarkowe, na przebranie w korowodzie, konkursy rysunkowe oraz cieszące się największym zainteresowaniem wybory miss i mistera pieczarki, ponadto: zawody strzeleckie i turniej piłki nożnej.

Impreza Objęta Honorowym Patronatem
Marszałka Województwa Wielkopolskiego
Wojewody Wielkopolskiego

 

Polecamy

 

 

 

 

WORTAL - Grzyby.Grzybnia.pl
DODAJ SWOJĄ FIRMĘ DO BAZY FIRM
Partnerem wortalu jest SPYRA - Laboratorium Grzybni. Copyright © 2004-2018