Grzyby.Grzybnia.pl Grzyby.Grzybnia.pl

GRZYBY

GRZYBNIA

PIECZARKI

BOCZNIAKI

BAL PIECZARKARZY Drukuj Email
05 lutego 2005, autor: Redakcja
BAL  PIECZARKARZY
29 – 01 – 2005
W restauracji „Janusz” – w Siedlcach odbył się siódmy BAL PIECZARKARZY.
Organizatorami imprezy była firma UNIKOST produkująca podłoże oraz firma WOKAS produkująca okrywę. Wśród zaproszonych studziewięćdziesięciu gości można było znaleźć przedstawicieli wszystkich profesji związanych z branżą. Najliczniejszą grupą byli producenci pieczarek, ale nie zabrakło również prezesa SBGU – dr Krystiana Szudygi, z miłą, zawsze uśmiechniętą panią Barbarą Olszakowską.
Główną atrakcją wieczoru była loteria, w której uczestniczyli zaproszeni pieczarkarze. Nagrody sponsorowane były przez krajowe i zagraniczne firmy produkujące oraz importujące grzybnię, producentów podłoża i kopalnie torfu. Do najatrakcyjniejszych nagród należały:
800 kostek (UNIKOST), 800 kostek (MYKOGEN), 2 x torf na 200m2 (WOKAS) oraz pobyt dla dwóch osób w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach z pełnym zakresem usług sponsorowany przez LABORATORIUM GRZYBNI – SPYRA. W pozostałych szczęśliwych losach kryły się produkty firm uczestniczących w balu. Imprezę trwającą do białego rana (!) uświetniał - dzięki firmie UNIKOST - występ Kalingradzkiego baletu.


 

Polecamy

 

 

 

 

WORTAL - Grzyby.Grzybnia.pl
DODAJ SWOJĄ FIRMĘ DO BAZY FIRM
Partnerem wortalu jest SPYRA - Laboratorium Grzybni. Copyright © 2004-2018